PupiLove Targi w Szczecinie

PupiLove Targi to wydarzenie, które odbyło się w Szczecinie w Centrum Handlowym Galaxy w dniu 26 lipca 2020 r. Impreza skierowana była do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Także jeśli macie kota na punkcie psów, zachęcam Was serdecznie do brania udziału w takich wydarzeniach w przyszłości.

Podczas tegorocznych targów PupiLove miałam możliwość spotkać się z wieloma małymi producentami fantastycznych akcesoriów i produktów dla czworonogów. Z przyjemnością dodam, że prezentowane wyroby były niszowe, a moją największą uwagę przykuły te ręcznie wytwarzane o dobrej jakości.

Pojechałyśmy z Gapą głównie z myślą o zakupie nowych szelek. Właściciele czworonogów byli mile widziani ze swoimi pupilami oraz otrzymali fachowe doradztwo i nieocenianą pomoc w doborze najlepszych produktów dla swoich pupili. Atutem było to, że każdą rzecz mogłyśmy obejrzeć, dotknąć i przymierzyć. Zdecydowałyśmy się na zakup takich produktów, które spełniały nasze oczekiwania. Gapcia ucieszona, wyszła z targów w nowych, wygodnych szelkach. Nasz pies jest bardzo aktywny, dlatego stawiamy na wygodę i swobodę podczas spacerów.

Wystawcy w swoich ofertach mają m.in.: kolorowe smycze, szelki w różnych wzorach i obroże od klasycznych do bardzo nowoczesnych, transporterki oraz foteliki samochodowe, posłania, piękne ubranka i kocyki, bandamki, akcesoria i zabawki, smakołyki oraz karmy i przekąski, kosmetyki do pielęgnacji… do wyboru, do koloru, w zależności od naszych potrzeb.

PupiLove Targi to również nowości. Naszą uwagę przyciągnęła węchowa mata dla czworonogów. Różne wzory i kolory. Mata węchowa to bardzo fajna zabawka. Wystarczy schować kilka smakołyków w frędzelki maty, aby twój zwierzak mógł je znaleźć i zjeść. Zabawy węchowe są świetnym sposobem na rozładowanie nadmiaru energii psa. Uczą go koncentracji na jednym zadaniu i wyciszają. Szukanie smakołyków w takiej macie jest sporym wyzwaniem intelektualnym dla psa. Po takim 15 minutowym treningu z matą, pupil z pewnością będzie spał jak suseł. Swoją drogą musimy to przetestować.

Podczas tegorocznych targów odwiedziłyśmy stoiska firm, które polecamy:

Canagan shop – gdzie kupiłyśmy bezuciskowe szelki i woreczek na smaczki

FRENCZI – gdzie upolowałyśmy przecudną bandamkę w liski

Milord – tutaj kupiłyśmy naturalne suszone mięso wołowe dla Gapy

KociSzczecin – wsparłyśmy akcje dla zwierząt i kupiłyśmy kubek Dog MoM

GoodDog – maty węchowe

To były nasze pierwsze i z pewnością nie ostatnie PupiLove Targi. Dziękujemy za miłe spotkania, rozmowy oraz fachową pomoc w doborze produktów dla nas. Takie imprezy polecamy wszystkim psim matkom i ojcom oraz kocim rodzicom.

Gapcia, jak na prawdziwą babeczkę przystało, była bardzo zadowolona z zakupów i swojej nowej stylóweczki. A autobusowa wycieczka to mega dla niej frajda – ona uwielbia podróżować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *